+38 048 757-87-88
 • Общелабораторное обладнання

 • Аналіз нафтопродуктів

 • Аналіз агропродукції

 • PerkinElmer

Система рідинної хроматографії Flexar UHPLC

 • Опис меню

  Системи ультра високоефективної рідинної хроматографії Flexar UHPLC значно скорочує час аналізу і збільшує продуктивність лабораторії. Унікальні кращі характеристики на ринку такі, як швидкість потоку 5мл / хв і максимальний тиск 18000psi гарантують високу швидкість збору даних, розділювальна здатність і чутливість.

  Технічні характеристики меню
  Застосування меню
  Вартість і сервісне обслуговування меню

   Ціна на систему рідинної хроматографії Flexar UHPLC

   Вартість системи рідинної хроматографії Flexar UHPLC залежить від модифікації, комплектації і умов поставки.  Ми розраховуємо ціну в комерційній пропозиції після отримання запиту.  Це просто зробити через форму онлайн-консультанта, по телефону або електронною поштою. У запиті Ви можете описати завдання, вказавши які показники в яких продуктах передбачається аналізувати, які умови експлуатації і передбачувана кількість зразків в день. Навіть якщо на момент запиту Ви не готові надати всю інформацію, ми розрахуємо першу комерційну пропозицію виходячи з нашого досвіду вирішення подібних завдань. У будь-якому випадку, наші співробітники визначать найбільш підходящу під Ваш запит комплектацію і повідомлять кращу ціну на систему рідинної хроматографії Flexar UHPLC.

   Сервісне обслуговування та ремонт системи рідинної хроматографії Flexar UHPLC

   Кваліфіковане сервісне обслуговування і методичну підтримку лабораторного обладнання Ви отримуєте разом з його купівлею у нашій компанії. SocTrade є офіційним постачальником систем рідинної хроматографії Flexar UHPLC в Україні. Ми в повному обсязі несемо зобов'язання по гарантійному, післягарантійному сервісному обслуговуванню системи рідинної хроматографії Flexar UHPLC. При будь-яких поломках або необхідності в консультації, рекомендуємо відразу звертатися до сервісних інженерів компанії SocTrade. Інженери нашої компанії пройшли навчання на заводі виробника і мають великий досвід в обслуговуванні приладів такого типу.

   • Додати коментар

    Показать другое число

   Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
   Дизайн сайту — «Sponge»