+380 (48) 740-46-77

LECO Corporation (Корпорація ЛЕКО), США

    Empowering Results

    Заснована в 1936 році Карлом Шульцем компанія Laboratory Equipment Company представила перший швидкий аналізатор вуглецю для американської металургійної промисловості. 

    LECO продовжує залишатися сімейним бізнесом, яким керує вже третє покоління власників. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Сент-Джозеф, штат Мічиган, США. Тут розміщені найсучасніший центр досліджень і розробок, а також виробничі потужності компанії. Більшість компонентів — від штампованих металевих деталей до складних електронних вузлів для приладів — є інноваційними та виробляються власними силами. Завдяки цій системі вертикальної інтеграції LECO підтримує строгий контроль над процесом виробництва та збирання приладів відповідно до стандартів якості, запроваджених у компанії.

    Сьогодні компанія LECO визнана в усьому світі лідером у розробці високоякісного обладнання для елементного та термічного аналізу, мас-спектрометрів і хроматографів, металографічного та оптичного обладнання, а також витратних матеріалів.

    У 1967 році компанія LECO відкрила свій перший міжнародний офіс та сформувала експортний відділ в Німеччині.

    Сьогодні компанія LECO має понад 25 дочірніх компаній та міжнародних офісів у різних країнах світу і розгалужену дистриб'юторську мережу. Обладнання LECO постачається в більше ніж 75 країн. 

    Основні етапи розвитку компанії:

    1970 рік — LECO розробляє твердотільні інфрачервоні комірки, індукційні та печі опору, а також вдосконалене приладдя з використанням цифрової електроніки.

    1973 р. — LECO представляє першу в галузі лінійку комплексних рішень для металографічного аналізу.

    1976 р. — на ринку органічної продукції та продуктів харчування представлений перший аналізатор білка LECO NP-28.

    1979 р. — випущено перший в галузі автоматизований аналізатор сірки SC-32, який замінює трудомісткий метод вологої хімії ESCHA.

    1983 р. — відкрито найсучасніший центр досліджень і розробок — Технічний центр Карла Е. Шульца. Представлено серію аналізаторів вмісту вологи та золи за допомогою термогравіметричного аналізу.

    1990 р. — на ринок випущені перші спектрометри LECO з тліючим розрядом (GDS) та індуктивно-зв’язаною плазмою (ICP).

    1993 р. — після аудиту Британського інституту стандартів (BSI) LECO отримує сертифікат відповідності міжнародним стандартам якості ISO 9002. Пізніше компанія отримала сертифікат ISO 9001.

    1997 р. — LECO випускає Pegasus® GC-TOFMS, один із перших на ринку газових хроматографів із часопролітним мас-детектором. Майбутні покоління приладу включатимуть розширені бібліотечні бази даних, автоматичний пошук піків і алгоритми деконволюції True Signal Deconvolution®.

    2000 р. — LECO представляє наступне покоління приладів для аналізу вуглецю/сірки та азоту/вуглецю. Серії TC-600 і CS-600 є першими приладами такого типу з вбудованим програмним забезпеченням на базі Windows®.

    Для приладів LECO розроблена система дистанційної діагностики SmartLine® для зниження вартості сервісного обслуговування.

    2002 р. — представлено елементний аналізатор TruSpec®, який змінив загальновизнаний спосіб аналізу білка.

    2006 р. — LECO відкриває свій Глобальний центр підтримки — сервісний та навчальний центр площею 50000 квадратних футів.

    2007 р. — відкривається передовий Центр хімічного аналізу та наук про життя, який надає підтримку у застосуванні та навчанні роботі з приладами LECO.

    2009 р. — представлений аналізатор TruMac® для одночасного визначення вмісту CNS в органічних матеріалах, здатний працювати з макронаважками зразків (від 1 до 3 г).

    2011 р. — запущено платформу Cornerstone®, яка забезпечує більш швидку та інтуїтивно зрозумілу роботу з новими аналітичними продуктами LECO, включно з сенсорним екраном.

    LECO представляє нову технологію високороздільної часопролітної мас-спектрометрії (HRT), яка забезпечує високу роздільну здатність, точність маси, швидкість збору даних і чутливість в одному приладі одночасно.

    2012 р. — LECO відкриває Технічний центр імені Елізабет С. Воррен (Technical Centre for Separation Science) площею 28000 квадратних футів, присвячений дослідженням і розробкам інноваційних приладів для розділення та аналізу.

    2014 р. — розроблено додаток Cornerstone Mobile, що дозволяє користувачам дистанційно переглядати дані, графіки та статус приладу зі смартфона, планшета або настільного комп’ютера.

    2016 р. — компанія LECO святкує 80 років інновацій, представляючи Pegasus BT — новий настільний газовий хроматограф з часопролітним мас-детектором (GC-TOFMS).

    2018 р. — LECO відкриває Центр клієнтського досвіду площею 36000 кв. футів, призначений для покращення взаємодії кінцевого користувача з компанією, її продуктами та послугами.

    LECO оновлює логотип компанії та представляє нову корпоративну спрямованість зі слоганом Empowering Results, підкреслюючи не лише якісне обладнання, але й першокласний сервіс і підтримку, якими відома компанія.

    Газовий хроматограф з часопролітним мас-детектором Pegasus BT

    Завдяки одномірній хроматографії та деконволюції, що реалізовані в приладі Pegasus ВТ, можна розділяти складні суміші, проблемні для інших методів. Також за рахунок часопролітної мас-спектрометрії (TOFMS) можна отримувати повний мас-спектр аналізованої речовини. Повною мірою переваги Pegasus проявляються, коли необхідно проаналізувати багатокомпонентний зразок, склад якого невідомий.

    Газовий хроматограф з часопролітним мас-детектором Pegasus BT 4D

    Газовий хроматограф з двовимірним розподілом і часопролітним мас-детектором. Вдосконалена модель попередньої версії Pegasus BT. Завдяки двовимірній хроматографії здійснює краще розділення речовин, а її модуляція — збільшує співвідношення сигналу до шуму, що підсилює чутливість.

    Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
    Дизайн сайту — «Sponge»