+380 (48) 740-46-77

Новини

Навчальний онлайн-марафон з хроматографії

Запрошуємо фахівців лабораторій на вебінари з актуальних питань хроматографії, які організовує компанія Restek — провідний виробник хроматографічних колонок, сертифікованих аналітичних стандартів та приладдя для хроматографії.

Ювілей SocTrade — нам 20 років!

За ці роки SocTrade став надійним партнером у світі лабораторних рішень для сотень компаній в Україні. Ми постачаємо обладнання, яке є синтезом передових технологій та найкращих матеріалів. Висока якість, точність та надійність — основні принципи, на яких будується кожен наш продукт.

Стажування у Франції

Наприкінці липня фахівці SocTrade пройшли підготовку у тренінговому центрі компанії CHOPIN / KPM Analytics, який розташовайний у місті Вільнев-ла-Гаренн, що біля Парижа.

Формування тіста: як контролювати процес

Уже скоро — наступний епізод серії навчальних вебінарів компанії CHOPIN Technologies для фахівців хлібопекарської галузі. Реєструйтеся на вебінар прямо зараз.

Швидкий та чутливий аналіз PFAS у воді

Тендер на постачання аналітичного обладнання в рамках екологічного проєкту в Німеччині — виграла компанія PerkinElmer. Інноваційна система QSight виявилася найкращою для визначення поліфторвмісних сполук у питній воді, стічних та поверхневих водах.

Аналізатори Arnel: спеціально створені для аналізу природного газу

Понад 30 стандартних конфігурацій аналізаторів природних та нафтових газів (NGA) випускає компанія Arnel/PerkinElmer. Це дозволяє замовити саме той аналізатор, який точно відповідає потребам лабораторії, та оперативно запустити прилад в роботу.

Точний аналіз на наявність наркотиків та алкоголю

Аналітичні лабораторії в Україні невдовзі стикнуться з новими викликами у сфері визначення наркотичних і психотропних речовин. Дізнайтеся, як обладнання PerkinElmer може з усім цим допомогти.

Відкриття лабораторії в ОНТУ

У Технологічному університеті Одеси відбулося відкриття нової сучасної лабораторії “Реології тіста та контролю якості хлібопродуктів”. Ця подія — результат тристороннього партнерства компанії SocTrade, французького виробника обладнання CHOPIN Technologies та Технологічного університету.

 

Екологічний контроль: мікропластик у воді

Широке застосування пластикових матеріалів призвело до величезної глобальної присутності мікропластику в навколишньому середовищі. Проблема викликає все більшу зацікавленість дослідників і громадськості.

Крок у майбутнє

Компанія SocTrade спільно з партнером CHOPIN Technologies реалізує проект сучасної лабораторії оцінки якості для хлібопекарської промисловості в Одеському національному технологічному університеті.

SocTrade на своєму місці

Незважаючи на складні умови, наша компанія продовжує сьогодні працювати.

5 грудня — Всесвітній день ґрунту

Раціональне використання й збереження ґрунтів стає темою номер один на порядку денному в аграрній сфері. Моніторинг ґрунту допомагає сільгоспвиробникам підвищувати врожайність та якість продукції.

ІЧ-Фур’є спектрометри DiscovIR: універсальний детектор для хроматографії

SocTrade розширює портфель брендів продукцією американського виробника Spectra Analysis. ІЧ-Фур’є спектрометри DiscovIR із запатентованою технологією твердофазної десублімації створюють нові можливості для ідентифікації складних речовин.

SocTrade запрошує на виставку LabComplEX

Запрошуємо всіх наших клієнтів і партнерів відвідати XIII Міжнародну виставку лабораторного обладнання LABComplEX. Найавторитетніша в галузі подія відбудеться 19–21 жовтня 2021 у Києві.

7 вересня — Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба

Вітаємо всіх з Міжнародним днем чистого повітря для блакитного неба. Цю екологічну дату за ініціативою ООН вперше відзначили у минулому році. Головна мета — сконцентрувати зусилля на подоланні проблеми забрудненого повітря. Дізнайтеся, як SocTrade долучився до регіональної ініціативи з моніторингу якості повітря.

Спектрофотометри Lambda PerkinElmer рекомендовані для випробувань сонцезахисної косметики

УФ-Вид спектрофотометри Lambda виробництва PerkinElmer рекомендовані для випробувань сонцезахисної косметики. Новий метод підходить для визначення УФ-захисних властивостей косметичних продуктів як на етапі розробки, так і для контролю якості виробів.

Аналізатор цільного зерна — СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА ДО КІНЦЯ ЛІТА!

Інфраматик 9500 Plus: вся інформація про зернові та олійні культури менше ніж за хвилину! Підготувати елеватор до нового врожаю зерна допоможе найсучасніший експрес-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500 Plus. На сьогодні він не має аналогів за точністю результатів та швидкістю дії.

Зустріч професіоналів

26–27 травня 2021 SocTrade бере участь в аграрній конференції в Києві. Плануємо представити наші прилади, поділимося досвідом аналізу якості соняшнику.

Універсальний автосамплер для аналізаторів температури спалаху MINIFLASH Vision

Надійний, простий, інноваційний. Компанія Grabner Instruments (Австрія) випустила новий 12-позиційний автосамплер MINIFLASH FPA Vision. Пристрій сумісний з різними версіями аналізаторів температури спалаху MINIFLASH Vision. Це дозволяє за допомогою одного автосамплера вимірювати температури спалаху в діапазоні від –25 °C до 400 °C, а перемикання між аналізаторами займає лічені секунди.

IndiScope: контроль якості сирого молока

Новий експрес-аналізатор молока випустила компанія PerkinElmer. Приладу потрібно всього 30 секунд для визначення білку, жиру, сухого знежиреного залишку та домішок у молоці. 

Успішно пройшли оцінювання відповідності!

Аналізатор зерна Інфраматик 8800 виробництва компанії Perten Instruments / PerkinElmer пройшов оцінку відповідності згідно з модулем В і внесений до Держреєстру засобів вимірювальної техніки України.

SocTrade — офіційний представник CFR Engines в Україні

Американська компанія CFR Engines Inc. — відомий розробник обладнання для оцінювання палива. Випробувальні двигуни CFR F1/F2 та CFR F5 для визначення октанового та цетанового числа моторних палив вже більше 90 років є визнаним світовим стандартом.

Чотири квадруполі краще, ніж три

Мас-спектрометр з індуктивно зв'язаною плазмою NexION 5000 — перший мультиквадрупольний прилад, який має чотири квадруполя. 

Вебінар ICC і CHOPIN: для клієнтів SocTrade — безкоштовно!

Як отримувати максимум від результатів аналізу? Як інтерпретувати дані з урахуванням точності методу і правильно розробляти технічні умови на продукцію? Як оптимально використовувати інформацію, яка міститься в стандартах ICC? Відповіді на ці та безліч інших актуальних питань з галузі стандартизації і сертифікації — на спільному вебінарі ICC і компанії CHOPIN.

Тестувати більше і краще: сучасне рішення від Koehler Instrument

Компактний прилад з безліччю можливостей! Оновлена модель настільного чотирикулькового тестера для контролю якості мастил Koehler — ідеальне рішення для лабораторій. Прилад дозволяє точно контролювати швидкість, навантаження і температуру в процесі тестування мастильних матеріалів. І відкриває широкі можливості для експериментів.

Захист найвищої якості!

Компанія SocTrade представляє унікальне обладнання і оригінальні методики для тестування медичних масок і антисептичних засобів на вміст шкідливих для здоровʼя компонентів.

Підвищуємо кваліфікацію: вперше онлайн

Сервісні інженери SocTrade регулярно проходять навчання та курси з підвищення кваліфікації на заводах виробників лабораторного устаткування. Пандемія не стала на заваді цьому, хоч і формат навчання дещо змінився. 

SocTrade - офіційний представник Lamy Rheology

У 2019 компанія SocTrade отримала право представляти в Україні обладнання одного з провідних в світі виробників аналітичного обладнання - Lamy Rheology

Власна розробка — додаток QuSeeds

Компании SocTrade представила власну розробку — додаток QuSeeds для виявлення насіння зернових дикорослих рослин.

Новий IЧ-аналізатор DA 6200

Оновлена модель встановлює нові стандарти для розширеного та портативного аналізу в IЧ спектрі.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»