+380 (48) 740-46-77

Точний аналіз на наявність наркотиків та алкоголю

Більшість сучасних медичних лабораторій проводять дослідження біологічних рідин на вміст наркотиків та алкоголю за допомогою метода хромато-мас-спектрометрії, який поєднує можливості газової хроматографії (ГХ-МС) або високоефективної рідинної хроматографії (РХ-МС) та мас-спектрометрії.

Так склалося, що в Україні для подібних досліджень наразі широко використовуються застарілі моделі газових хроматографів Хроматек-Кристал російського виробництва та відповідні, неактуальні методики. У зв'язку із забороною купувати російські товари перед медичними та криміналістичними лабораторіями постає завдання заміни хроматографів Хроматек-Кристал на більш сучасні рішення, оскільки вже виникають проблеми із пошуком запчастин, аксесуарів та розхідних матеріалів до цих хроматографів.

У цій ситуації можуть стати у пригоді рішення PerkinElmer для аналізу наркотичних речовин та алкоголю на основі платформи Clarus GC та автоматизованої платформи газової хроматографії GC 2400.

PerkinElmer пропонує готові прилади та можливість створення індивідуальних систем для завдань будь-якого рівня складності — від універсальних до ефективних, бюджетних рішень, які заточені на певну кількість рутинних досліджень.

Детальніше читайте у нашому матеріалі за посиланням.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»