+380 (48) 740-46-77

Новини

5 грудня — Всесвітній день ґрунту

Раціональне використання й збереження ґрунтів стає темою номер один на порядку денному в аграрній сфері. Моніторинг ґрунту допомагає сільгоспвиробникам підвищувати врожайність та якість продукції.

ІЧ-Фур’є спектрометри DiscovIR: універсальний детектор для хроматографії

SocTrade розширює портфель брендів продукцією американського виробника Spectra Analysis. ІЧ-Фур’є спектрометри DiscovIR із запатентованою технологією твердофазної десублімації створюють нові можливості для ідентифікації складних речовин.

SocTrade запрошує на виставку LabComplEX

Запрошуємо всіх наших клієнтів і партнерів відвідати XIII Міжнародну виставку лабораторного обладнання LABComplEX. Найавторитетніша в галузі подія відбудеться 19–21 жовтня 2021 у Києві.

7 вересня — Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба

Вітаємо всіх з Міжнародним днем чистого повітря для блакитного неба. Цю екологічну дату за ініціативою ООН вперше відзначили у минулому році. Головна мета — сконцентрувати зусилля на подоланні проблеми забрудненого повітря. Дізнайтеся, як SocTrade долучився до регіональної ініціативи з моніторингу якості повітря.

Спектрофотометри Lambda PerkinElmer рекомендовані для випробувань сонцезахисної косметики

УФ-Вид спектрофотометри Lambda виробництва PerkinElmer рекомендовані для випробувань сонцезахисної косметики. Новий метод підходить для визначення УФ-захисних властивостей косметичних продуктів як на етапі розробки, так і для контролю якості виробів.

Аналізатор цільного зерна — СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА ДО КІНЦЯ ЛІТА!

Інфраматик 9500 Plus: вся інформація про зернові та олійні культури менше ніж за хвилину! Підготувати елеватор до нового врожаю зерна допоможе найсучасніший експрес-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500 Plus. На сьогодні він не має аналогів за точністю результатів та швидкістю дії.

Зустріч професіоналів

26–27 травня 2021 SocTrade бере участь в аграрній конференції в Києві. Плануємо представити наші прилади, поділимося досвідом аналізу якості соняшнику.

Універсальний автосамплер для аналізаторів температури спалаху MINIFLASH Vision

Надійний, простий, інноваційний. Компанія Grabner Instruments (Австрія) випустила новий 12-позиційний автосамплер MINIFLASH FPA Vision. Пристрій сумісний з різними версіями аналізаторів температури спалаху MINIFLASH Vision. Це дозволяє за допомогою одного автосамплера вимірювати температури спалаху в діапазоні від –25 °C до 400 °C, а перемикання між аналізаторами займає лічені секунди.

IndiScope: контроль якості сирого молока

Новий експрес-аналізатор молока випустила компанія PerkinElmer. Приладу потрібно всього 30 секунд для визначення білку, жиру, сухого знежиреного залишку та домішок у молоці. 

Успішно пройшли оцінювання відповідності!

Аналізатор зерна Інфраматик 8800 виробництва компанії Perten Instruments / PerkinElmer пройшов оцінку відповідності згідно з модулем В і внесений до Держреєстру засобів вимірювальної техніки України.

SocTrade — офіційний представник CFR Engines в Україні

Американська компанія CFR Engines Inc. — відомий розробник обладнання для оцінювання палива. Випробувальні двигуни CFR F1/F2 та CFR F5 для визначення октанового та цетанового числа моторних палив вже більше 90 років є визнаним світовим стандартом.

Чотири квадруполі краще, ніж три

Мас-спектрометр з індуктивно зв'язаною плазмою NexION 5000 — перший мультиквадрупольний прилад, який має чотири квадруполя. 

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»