+380 (48) 740-46-77
  • Новинки 2021

  • Загальнолабораторне обладнання

  • Аналіз нафтопродуктів

  • Аналіз агропродукції

  • PerkinElmer

  • Аналізатор вологи та натури

Універсальний автосамплер для аналізаторів температури спалаху MINIFLASH Vision

12-позиційна система завантаження зразків MINIFLASH FPA Vision — актуальне доповнення до серії аналізаторів температури спалаху Vision. У порівнянні з попереднім поколінням FPA, новий автосамплер має збільшену пропускну здатність і більш тривалий час безперервної роботи. Таким чином, нова автоматична система завантаження зразків дозволяє значно збільшити щоденний потік аналізів при одночасному зниженні експлуатаційних витрат, забезпечуючи більш ефективну роботу аналізаторів лінійки Vision.

Міцна конструкція автосамплера, спеціальне промислове покриття корпусу, надійність електронних компонентів і двигунів — все розраховано на велике завантаження обладнання і роботу в умовах як стаціонарних, так і мобільних лабораторій. При цьому автосамплер має невеликі розміри (займає площу близько 0,18 м²) і може бути сміливо віднесений до категорії малогабаритних.

MINIFLASH FPA Vision оснащений портами для підключення зовнішньої системи рідинного охолодження. Це дозволяє регулювати температуру висувного відсіку для зразків, гарантуючи, що на проби в автосамплері не вплинуть підвищені робочі температури.

Пристрої автоматичного подавання зразків FPA поставляються з повним комплектом тиглів з кришками, виготовлених з нержавіючої сталі або нікелю, для завантаження 1 мл або 2 мл зразка.

Управління модулем завантаження зразків відбувається за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення COCKPIT. Сучасне ПО дозволяє оператору швидко й просто створити або передати шаблони вимірювань і послідовність виконання аналізів.

Відповідність платформи MINIFLASH Vision вимогам Industry 4.0 дозволяє повністю інтегрувати аналізатор і автосамплер в сучасні автоматизовані системи управління на підприємстві та отримувати миттєвий доступ до шаблонів вимірювань і результатів аналізів в будь-який час і з будь-якої точки.

Завдяки модульній структурі, автосамплер підходить для використання з будь-яким аналізатором серії Vision. При підключенні до FP Vision або FPH Vision ви отримуєте цілу лабораторію для визначення як високої, так і низької температури спалаху в діапазоні від –25 °C до 400 °C. Модульна конструкція FPA практично виключає простої під час планового технічного обслуговування або ремонту за рахунок підключення запасного або орендованого FP(H) Vision аналізатора. Від'єднавши аналізатор і автоматичний пробовідбірник, можна легко переміщати або транспортувати кожен з блоків.

Використовуючи інноваційний підхід, компанії Grabner Instruments вдалося створити надійний, простий і універсальний автосамплер для аналізаторів температури спалаху.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»