+380 (48) 740-46-77

Запит на сервіс

Методична підтримка

Компанія SocTrade має у штаті висококваліфікованих хіміків-методистів. Це люди з вищою профільною освітою та багаторічним досвідом роботи за фахом. За їхніми плечима — десятки успішно реалізованих проєктів.  Але на цьому наші переваги не закінчуються.

Спеціалісти SocTrade завжди на зв’язку:

 • забезпечують онлайн консультації та підтримку з виїздом на підприємство
 • вміють швидко зануритися в завдання клієнта
 • добре оснащені лабораторним знаряддям — від дозаторів до стандартних зразків
 • готові запропонувати найкраще індивідуальне рішення

Хіміки-методисти регулярно покращують свої технічні та персональні навички й знання на стажуваннях і тренінгах, мають сертифікати від компаній-виробників лабораторного обладнання.

Методисти — важлива сполучна ланка між замовником та відділом продажів постачальника обладнання. Вони глибше всіх розуміють мету: які прилади необхідні замовнику для вирішення завдань і як зробити так, щоб обладнання не стояло мертвим вантажем, а ефективно працювало та приносило максимальну користь.

Яку підтримку забезпечують хіміки-методисти SocTrade?

Підбір обладнання для лабораторій

Фахівці SocTrade проводять обстеження можливостей лабораторії, виявляють потреби та видають рекомендації щодо організації лабораторії — навіть з нуля. Здійснюють підбір обладнання, яке вирішує не тільки поточні завдання, але й враховує перспективи розвитку та вимоги конкретних нормативів. Допомагають укомплектуватися лабораторними меблями, посудом та реактивами.

Експертиза можливостей приладів для вирішення нових завдань

Наші методисти — чудові хіміки-експериментатори та добре розуміють аналітичний потенціал приладів. Це дозволяє розширювати межі можливого для всіх методів аналізу: хроматографія, атомна спектроскопія, молекулярна спектроскопія та термоаналіз.

Калібрування приладів з використанням стандартних зразків

Калібрування вимірювальних приладів нашими методистами — це гарантія правильного виконання всіх процедур і необхідний документальний супровід. Ви будете впевнені, що прилад показує точні результати, і переконаєте в цьому перевіряючих.

 Постановка методики

Розробка чи вдосконалення методики аналізу або схеми пробопідготовки потребують досвіду, знань та навичок. Не завжди в лабораторіях є співробітники з необхідним рівнем знань в різних сферах хімії. Вигідніше запросити спеціаліста, який досконало знає предмет і різні підходи. Він швидко зорієнтується в ситуації і вирішить задачу.

В результаті роботи наших спеціалістів ви отримуєте:

 • документ «Методика проведення вимірювань»
 • зрозумілу процедуру, яку можна відтворити та модифікувати
 • точність, збіжність та відтворюваність результатів, які потрібні в рамках методу або галузі.

Важливо: постановку методів ми проводимо не тільки на нашому обладнанні, але й на приладах інших виробників.  

Навчання персоналу 

Хіміки-методисти SocTrade на високому рівні проводять навчання персоналу від теорії до застосування методів аналізу. Перед запуском обладнання обов’язково — базовий тренінг, щоб показати, як працювати з приладом і налаштовувати програмне забезпечення. Наша робота триває до того моменту, доки не будемо впевнені, що персонал лабораторії твердо засвоїв всі необхідні процедури та інструкції. 

Компанія SocTrade пропонує комплексну послугу, яка допомагає нашим замовникам отримувати більше від контролю якості. Вона має комерційну складову — продаж, розмитнення, постачання якісного обладнання. Сервісний супровід — ремонт, гарантійне обслуговування, профілактика приладів. І невід’ємна, важлива частина — методична підтримка від реально крутих суперпрофесіоналів.

  Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
  Дизайн сайту — «Sponge»