+380 (48) 740-46-77

Про компанію

Компанія SocTrade з 2003 року постачає в Україну якісне сучасне обладнання для лабораторій, вирішуючи широкий спектр аналітичних та дослідницьких завдань.

Напрямки діяльності SocTrade:

  • Постачання лабораторного обладнання.
  • Методичні послуги.
  • Навчання спеціалістів лабораторій.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Від дня свого створення SocTrade була шведсько-українською компанією. 2021 року шведський засновник передав свою частину, і компанія стала повністю українською. При цьому ми зберегли шведський, європейський підхід до роботи, своїх зобов'язань та відносин з партнерами.

Наразі у компанії працюють 35 співробітників. Базовий офіс знаходиться в Одесі, діють представництва у Києві, Запоріжжі та Миколаєві. Є власний склад та Демонстраційно-консультаційний центр в Одесі, де проводиться навчання роботі на приладах.

Наші клієнти

Понад 400 компаній в Україні використовують професійні рішення SocTrade для контролю якості продукції. За час роботи компанії було встановлене більше 1100 різних приладів. Серед клієнтів SocTrade:

  • Підприємства сільськогосподарської та харчової промисловості: зернотрейдери, великі холдинги з різними видами діяльності, борошномельні заводи, фермерські господарства, підприємства молочної промисловості, виробники хлібобулочних та кондитерських виробів.
  • Підприємства енергетичної галузі, нафтохімічної та газової промисловості: нафто- та газопереробні заводи, великі нафто- та газотрейдери, виробники машинних масел та мастильних матеріалів.
  • Виробничі та комерційні лабораторії: промислові підприємства, дослідні заклади, центри сертифікації, комунальні підприємства, інспекторські компанії.

Компанія SocTrade постачає обладнання «під ключ». Сюди входить не тільки замовлення у виробника, розмитнення та доставка в обумовлений термін. У комплекс включено також сервісний супровід — ремонт, гарантійне обслуговування, профілактика приладів. І важлива частина — методична підтримка. Фахівці SocTrade налаштовують обладнання під конкретне завдання, розробляють методи аналізу та калібрування для потрібного продукту, проводять навчання персоналу.

Такий принцип організації комплексної підтримки наших клієнтів є унікальним для українського ринку.

Наші партнери

SocTrade виступає дистриб'ютором близько 40 провідних виробників лабораторного обладнання з Європи, США та Японії. Ми регулярно розширюємо наше портфоліо новими перспективними брендами.

Стратегічними ексклюзивними партнерами SocTrade є:

CFR — обладнання для визначення октанового та цетанового числа палива.

CHOPIN Technologies — прилади для комплексного дослідження якості муки: Альвеограф, Міксолаб, СДматик, реоферментометр Рео Ф4.

Perten Instruments — аналітичне обладнання для контролю якості зерна, борошна, харчових продуктів та комбікормів: настільні, портативні та потокові ІЧ-аналізатори серії Інфраматик, DA 7440 та 7350, аналізатор вологи цільного зерна Акваматик, прилад для визначення числа падіння Falling Number та якості клейковини Глютоматик.

OPSIS LiquidLINE — системи розкладання (мінералізатори), лабораторні екстрактори та дистилятори, автоматизовані системи для визначення білка (азоту), автоматизовані системи для визначення жиру, витратні матеріали для аналізаторів азоту та білка за методом К'єльдаля.

Neogen — діагностичні тест-системи для виявлення та кількісного визначення мікотоксинів, ГМО, антибіотиків, пестицидів, залишків наркотичних та лікарських препаратів, харчових алергенів.

Tanaka Scientific — автоматичні аналізатори температури спалаху у відкритому та закритому тиглях, аналізатори фракційного складу, анілінової точки, ТНП та ін.

Kyoto Electronics — автоматичні рефрактометри, потенціометричні та  кулонометричні титратори, цифрові густиноміри.

AMETEK Grabner Instruments — експрес-аналізатори палив.

ORBIS BV — аналізатори температури помутніння/застигання, температури фільтрації.

TSHR — аналізатори сірки, азоту та хлору.

XOS — рентгенівські аналізатори сірки, хлору.

З 2016 року SocTrade є офіційним дистриб'ютором американської корпорації PerkinElmer в Україні із продажу всього асортименту лабораторного обладнання в галузі хроматографії та спектроскопії.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»