+380 (48) 740-46-77

Neogen Corporation (Неоген Корпорейшн), США

Заснована в 1982 році в США, компанія Neogen Corporation широко представлена ​​на міжнародному ринку і налічує зараз понад 800 співробітників у США та інших країнах. Neogen розробляє та виробляє різноманітну лінійку продуктів призначених для тестування як у галузі продовольчої, так і ветеринарної безпеки.

Важливим напрямком роботи компанії — це виробництво діагностичних тест-систем для виявлення та кількісного визначення мікотоксинів, ГМО, антибіотиків, пестицидів, залишків наркотичних та лікарських препаратів, харчових алергенів. Також виробляються тест-системи виявлення патогенних мікроорганізмів, хвороб рослин, на дослідження проблем санітарії.

Усвідомлюючи, що її клієнти можуть зіткнутися з серйозними наслідками, якщо їх продукція буде забруднена мікотоксинами та іншими природними токсинами, патогенними мікроорганізмами, залишками ветеринарних лікарських препаратів тощо, компанія Neogen Corporation постійно вдосконалює асортимент продукції, щоб відповідати викликам безпеки, особливо у сфері виробництва продуктів харчування та ветеринарії.

В даний час компанія Neogen Corporation пропонує понад 200 діагностичних тест-систем для контролю безпеки сировини та готової продукції, повну лінійку додаткових продуктів та послуг, а також можливість повноцінної технічної та методичної підтримки через міжнародну мережу своїх офіційних дилерів.

Система менеджменту якості Neogen сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001, що дозволяє виробляти продукцію високої якості, яку вже давно оцінили її постійні клієнти по всьому світу.

Комплексна аналітична система Raptor та тест-смужки для визначення мікотоксинів Reveal Q+ і Reveal Q+MAX

Аналітична система Raptor у поєднанні з тестовими наборами Reveal Q+ і Reveal Q+MAX забезпечує новий рівень аналізу мікотоксинів.

Тестові набори Veratox для визначення мікотоксинів

Тестові набори Veratox для кількісного визначення мікотоксинів в зерні і харчових продуктах.

Експрес-тести Veratox та Reveal для визначення харчових алергенів

Діагностичні тест-набори для підприємств харчової промисловості, призначені для виявлення харчових алергенів: арахіс, яйця, молоко, глютен, соя, горіхи, пшениця та ін.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»