+380 (48) 740-46-77
 • Олександр Плєвє

  Олександр Плєвє

  Директор

  Мудрі кажуть: не можна досягти успіху самому. Тільки разом із однодумцями можна підкорювати нові вершини, ставити важкі цілі та не боятися ударів стихії. Згуртувати людей із різними характерами та захопити спільною метою під силу лише справжньому лідеру. Успіх нашої компанії тримається на енергії й таланті, досвіді, знаннях і творчій роботі нашого директора. Він задає вектор розвитку компанії, знаходить нових партнерів і формує успішну команду, якій під силу найскладніші завдання.

 • Ольга Доценко

  Ольга Доценко

  Головний бухгалтер

  На головному бухгалтері лежить величезна відповідальність за добробут підприємства. Тому Ольга тримає руку на пульсі змін у законодавчих, нормативних та методичних документах. Вміє оперативно знаходити актуальну інформацію у величезному потоці даних. Аналітичний склад розуму, вміння відстоювати свою точку зору, стійкість до стресів — це лише частина переваг, які допомагають Ользі впевнено долати будь-які виклики.

 • Олена Коритнюк

  Олена Коритнюк

  Керівник відділу продажів

  Мудрий керівник, який бачить потенціал кожного співробітника та допомагає розвиватися. Багаторічний досвід завідування лабораторією контролю якості, з одного боку, та роки керівництва відділом продажів обладнання допомагають Олені найкраще розуміти потреби замовника та знаходити оптимальні рішення. Регулярно відвідує підприємства провідних виробників обладнання CHOPIN Technologies, Perten Instruments, Neogen Corporation та підтримує тісне спілкування з постачальниками. Впевнена, що особисті контакти допомагають отримувати найактуальнішу інформацію та забезпечувати чудовий сервіс нашим клієнтам.

 • Наталія Савосіна

  Наталія Савосіна

  Менеджер з продажів

  Активна та цілеспрямована, Наталя йде життям, керуючись принципом Цезаря: «Бачу мету — не бачу перешкод». Як відмінний штурман, вміє маневрувати серед скель і знаходить вихід із складних ситуацій. З легкістю справляється з різноплановими завданнями, вміє зберігати баланс між раціо та емоціо. Відповідає у відділі за просування обладнання для комбікормової промисловості.

 • Олексій Стойко

  Олексій Стойко

  Менеджер з продажів

  Переможець корпоративного конкурсу "Майстер віртуозних переговорів". Фахівець, який вміє вибудовувати довгострокові відносини, вирішувати протиріччя та виконувати обіцянки. Олексій досконало знає характеристики та можливості понад півсотні приладів, що застосовуються у молочній промисловості та елеваторній галузі, а також для контролю якості у лабораторіях стандартизації та метрології.

 • Микита Машовець

  Микита Машовець

  Менеджер з продажів

  Харизматичний, інтелектуальний, з широкими поглядами та чудовим вмінням тримати увагу будь-якої аудиторії. Такі особисті можливості та величезний досвід роботи в галузі дозволяють Микиті успішно займатися продажем та вести просвітницьку діяльність. Його доповіді на профільних конференціях і семінарах збирають масу зацікавлених та вдячних слухачів. Очолює напрямок обладнання для жироолійної, м'ясопереробної та шоколадної промисловості.

 • Руслана Джафарова

  Руслана Джафарова

  Фахівець ДКЦ, магістр фармацевтичної хімії

  Створює необмежені можливості дистанційного навчання для наших клієнтів в Академії SocTrade. Завдяки Руслані, Ви зможете підвищити кваліфікацію діючих співробітників лабораторій та прискорити адаптацію новачків за допомогою онлайн-курсів без відриву від робочого процесу. Напрацювала десятки годин на кожному приладі в нашому ДКЦ, знає тонкощі, необхідні для отримання найточніших результатів аналізів. Руслана розробляє навчальні курси, доступно й з почуттям гумору проводить вебінари та живі тренінги. Досвід роботи в лабораторії з безпеки харчової продукції та захисту споживачів допомагає Руслані чудово орієнтуватися в нормативних документах та відповідати за результати проведених випробувань.

 • Оксана Кондратенко

  Оксана Кондратенко

  Менеджер з продажів

  Представник компанії у південно-східних регіонах України. Понад 15 років досвіду роботи на аналітичному обладнанні та у його продажах. Досконало знає, як організувати закупівлю приладів у межах потрібного бюджету, та може проконсультувати щодо всіх нюансів підбору аналітичного обладнання.

 • Віталій Вісторобський

  Віталій Вісторобський

  Менеджер з продажів

  Представляє компанію у Київському регіоні. Спеціалізується на обладнанні для хроматографії та атомної спектрометрії. Займається постачанням аналітичного обладнання державним підприємствам. Як фахівець з тендерів, глибоко розуміється й чудово орієнтується в усіх аспектах цієї роботи. Відмінно проводить переговори, знає, як правильно оформити всі папери, і не боїться бюрократії та зволікань у держзакупівлях.

 • Костянтин Оленич

  Костянтин Оленич

  Хімік-аналітик, методист, продакт-менеджер 
  спеціаліст з хроматографії (ГХ/ГХ-МС, ВЕРХ/ВЕРХ-МС)

  Завдяки глибоким знанням хімії, ерудиції, досвіду роботи в лабораторії та постійному самовдосконаленню Костянтин досяг небувалих висот у практичній магії. Здійснює постановку методів аналізу як на новому обладнанні, так і на вже існуючому в лабораторії замовника. Проводить експертизу можливостей приладів для вирішення нових завдань. Займається підбором та комплектацією обладнання для замовників. Докладно знає прилади понад 10 зарубіжних виробників. Слідує принципу: роби більше і ніколи не зупиняйся на досягнутому.

 • Юрій Головач

  Юрій Головач

  Хімік-аналітик, методист, продакт-менеджер,
  спеціаліст з молекулярної спектроскопії та термоаналізу

  Сильні якості: вміння вислухати, розібратися у завданнях клієнта та знайти оптимальний варіант обладнання. Має виважене обґрунтування для кожного свого рішення. Головний принцип: ми самі повинні собі доводити правильність наших дій. Здатний брати відповідальність за результат. Окрім підбору та комплектації обладнання, успішно займається постановкою методик. Завдяки особистому досвіду роботи у лабораторіях, на найвищому рівні забезпечує навчання персоналу замовника. Може провести семінари з: ІЧ-Фур'є, УФ/Вид, люмінесцентної спектроскопії, диференційної сканувальної калориметрії як у розрізі базових принципів, так і для роботи з певними типами зразків.

 • Данило Шульга

  Данило Шульга

  Хімік-аналітик, методист,
  спеціаліст з атомної спектроскопії

  У душі Данила живе поет. Він вміє так образно, в найтонших деталях і з особливою любов'ю розповісти про найскладніший прилад, що його устрій зрозуміє навіть дитина. Гарний викладач та суворий екзаменатор. Має солідний досвід роботи в лабораторії та глибокі знання в багатьох напрямках атомної спектрометрії. Бере участь в інсталяціях приладів, встановлює та налаштовує найскладніші методики, дає слушні поради та рекомендації щодо організації лабораторії. Що би він не робив — завжди виходить чудовий результат.

 • Олег Багрiн

  Олег Багрiн

  Сервісний інженер

  Спеціаліст з інсталяції та ремонту обладнання для агро- та харчової промисловості, а також нафтогазової галузі торгових марок: Perten, Chopin, Velp, Grabner, Tanaka, XOS. Впевнений, енергійний та інтелектуальний, Олег здатний швидко знаходити з різними людьми спільну мову. Бездоганно робить свою роботу та гідно представляє компанію у найскладніших ситуаціях.

 • Максим Котик

  Максим Котик

  Сервісний інженер

  Провідний спеціаліст з оптичної спектроскопії та обладнання для термічного аналізу PerkinElmer. Максим за освітою хімік, знає лабораторну роботу зсередини, і це допомагає швидко розібратися у завданнях клієнта. Досвід та знання дозволяють йому оперативно виявляти джерело проблеми та знаходити ефективне рішення. Вміє знаходити підхід до людей, приймати самостійні рішення та брати на себе відповідальність.

 • Віталій Шульга

  Віталій Шульга

  Сервісний інженер

  Інженер-хроматографіст, встановлює та обслуговує обладнання для газової та рідинної хроматографії PerkinElmer. Має великий досвід і є визнаним експертом у цьому напрямі. Знає правильні підходи до роботи та процесів — і обов'язково робить так, як має бути.

 • Андрій Маковеєнко

  Андрій Маковеєнко

  Сервісний інженер

  У сервісному портфоліо Андрія такі різнопланові бренди як PerkinElmer, KEM, Lamy, Perten, Chopin, Velp. Проводить інсталяції та займається ремонтом. А ще Андрій – інженер-електронщик. Завдяки таланту відновлювати електронні плати він може скоротити ремонт приладів з 2 місяців (стільки може зайняти постачання запчастин) до 2 днів. Андрій завжди діє планомірно, виважено та продумано. Глибоко працює з технічною документацією та вміє приймати самостійні рішення.

 • Тетяна Перекрест

  Тетяна Перекрест

  Керівник адміністративного відділу

  Тетяна має унікальну навичку зберігати цілодобову працездатність в складних умовах при сильному навантаженні. Порядок має бути — впевнена вона. Тому контролює всі етапи роботи співробітників з клієнтами, координує сервісний відділ, забезпечує розробку, коригування та впровадження нових бізнес-процесів для ефективної комунікації із замовниками. Тетяна вміє висувати аргументи, з якими не можна не погодитись, і знає, як тримати всіх у тонусі.

   

 • Ірина Бездуган

  Ірина Бездуган

  Менеджер ЗЕД

  Взаємодія з виробниками обладнання, своєчасне розміщення замовлень клієнтів, контроль постачання. Ірина діє спокійно, але наполегливо та дуже ефективно. Відмінно працює в режимі багатозадачності та має феноменальну швидкість реакції. Хороша ділова репутація нашої компанії багато в чому складається завдяки успіхам Ірини.

 • Віталій Іванов

  Віталій Іванов

  Завідувач складу

  Відвантаження товарів клієнтам по всій Україні, підготовка супровідних документів, ведення складського обліку, забезпечення збереження лабораторного обладнання — наш завідувач складу встигає скрізь. Вміє зробити так, щоб світ довкола обертався, все йшло як по-писаному й було під пильним контролем, у його надійних руках.

 • Сергій Шевченко

  Сергій Шевченко

  Водій

  Наш водій займається повним забезпеченням всього автопарку компанії, відповідає за його безперебійну та безпечну роботу. Великий досвід, організованість та вроджена пунктуальність допомагають Сергію всюди встигати вчасно та завжди знаходити найкоротший шлях до омріяної мети.

 • Юлія Гур'єва

  Юлія Гур'єва

  Менеджер з адміністративної діяльності

  Саме цей приємний голос Ви почуєте першим, коли зателефонуєте до нашої компанії. Юлія оперативно надішле Ваш запит до потрібного відділу та забезпечить зв'язок із менеджером. Допоможе налагодити контакти із сервісною службою, організує виїзд спеціалістів на Ваше підприємство, оформить та забезпечить отримання всіх звітних документів. А ще врегулює питання із центрами стандартизації, метрології та сертифікації для отримання дозвільної документації.

 • Михайло Гринько

  Михайло Гринько

  Керівник відділу обладнання
  для нафтогазової галузі

  Михайло має великий досвід роботи у хімічній лабораторії та значний стаж у продажах. Докладно знає обладнання, яке постачає у лабораторії. Енергійний, ініціативний та завзятий. Вміє вибудовувати довгострокові відносини із різними людьми. Як справжній одесит, Михайло завжди у гарному настрої, впевнений у собі та з легкістю приймає все нове. Надихає оточуючих словами: «Домовитися можна про все!»

  Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
  Дизайн сайту — «Sponge»