+380 (48) 740-46-77

Perkin Elmer (ПеркінЕлмер), США

Американська корпорація PerkinElmer — один з найбільших у світі виробників аналітичного обладнання, постачальник технологій та програмних рішень для лабораторій. Інноваційні розробки PerkinElmer затребувані практично в усіх сферах людської діяльності: у медицині, фармацевтичному виробництві, в електроніці, для контролю якості продуктів, безпеки навколишнього середовища і навіть для дослідження космосу.

В даний час компанія PerkinElmer є визнаним лідером в аналітичному приладобудуванні й міцно утримує перше місце в світі за обсягом продажів, обслуговуючи клієнтів в 190 країнах. Завдяки глобальній мережі науково-дослідних центрів, PerkinElmer протягом своєї історії зареєструвала понад 3500 патентів. У компанії це називають «прихильністю до наукових інновацій» та впевнені, що творча думка вчених і винахідників допомагає зробити світ кращим. На сьогоднішній день команда PerkinElmer налічує близько 14 тис. співробітників по всьому світу. У 2020 році компанія отримала дохід близько 3,8 млрд доларів і є складовою частиною індексу S&P 500.

Славетний шлях компанії починався зі стартового капіталу в 20 тис. доларів, а також ідеї двох захоплених астрономією людей. Річард Перкін і Чарльз Елмер мріяли випускати високоточну оптику. З цією метою 19 квітня 1937 року партнери зареєстрували компанію та орендували невеликий офіс на Манхеттені. Фірма займалася консалтингом і розробляла оптичні прилади. Незабаром у Джерсі-Сіті відкрилося виробництво оптики. Було ще кілька переїздів. У 1941 році компанія перебралася в штат Коннектикут: спочатку в Гленбрук, потім в Норуолк і Вілтон, де залишається і до цього дня.

До початку Другої світової війни компанія PerkinElmer поставляла оптику для далекомірів, бомбових прицілів і систем розвідки. Контракти з американською армією сприяли значному розширенню компанії та зміцненню позицій на ринку. Помітна присутність PerkinElmer у військовій області зберігалася до 1960-х років: компанія стала основним постачальником оптичних систем спочатку для літаків і висотних аеростатів, а потім для розвідувальних супутників. У 50-х роках об'єктиви для панорамної аерофотозйомки, створені PerkinElmer, дозволяли за два прольоти зняти всю територію Пенсільванії з такою якістю, що можна було перерахувати автомобілі на головній магістралі штату.

Під час війни компанія почала освоювати новий напрямок — розробка й випуск лабораторного обладнання. Вже в 1944 році був випущений перший у світі серійний інфрачервоний спектрометр для лабораторій — «модель 12». Дана технологія вивела компанію в ряди найбільших постачальників аналітичних приладів. В області інфрачервоної спектроскопії PerkinElmer є беззаперечним авторитетом. У лабораторіях по всьому світу компанія встановила більше 23 тисяч ІЧ Фур'є-спектрометрів — це більше, ніж будь-який інший виробник.

У 1954 році PerkinElmer випускає перший комерційний інфрачервоний мікроскоп. Зробивши справжній прорив у ІЧ-мікроскопії, компанія створила потужний аналітичний інструмент. Сучасні інфрачервоні мікроскопи PerkinElmer з програмним управлінням забезпечують найточніші, відтворювані результати й фактично є промисловим стандартом, еталоном продуктивності та простоти експлуатації.

У травні 1955 року компанія почала промисловий випуск першого американського комерційного газового хроматографа «модель 154». В його основу були покладені технології, розроблені англійським дослідником Арчером Мартіном. До речі, за відкриття й розробку методу розподільної хроматографії біохімік разом зі своїм колегою Річардом Сингом отримав Нобелівську премію з хімії.

Згодом з'явилися атомні абсорбційні спектрофотометри PerkinElmer, які разом з газовими хроматографами відкрили нову еру в аналітичних дослідженнях.

У 50-ті роки PerkinElmer активно освоює зарубіжні ринки. У 1954 році компанія побудувала свій завод у Західній Німеччині, в 1957 році — відкриває виробничу філію у Великобританії. Торгові представництва були відкриті ще в декількох країнах, зокрема в 1960 році було засновано японське виробниче підприємство Hitachi Perkin-Elmer.

У 1970-х роках Perkin-Elmer активно інвестує в нові напрямки бізнесу — виробництво мікросхем і комп'ютерних систем.

Потрібно додати, що PerkinElmer була піонером також в області комп'ютерної хімії: у 1975 році компанія представила перший інфрачервоний спектрофотометр з мікропроцесорним управлінням.

Починаючи з 1977 року PerkinElmer грає ключову роль в розвитку космічного телескопа «Хаббл»: його оптична система й датчики точного наведення були виготовлені компанією PerkinElmer.

У 90-ті роки минулого століття компанія відкриває ще одну сторінку своєї історії. У фокусі уваги PerkinElmer з'являється новий напрямок — біотехнології та медична діагностика. Компанія виробляє обладнання для ПЛР-аналізу, розробляє інноваційні технології пренатального скринінгу й нові підходи до створення лікарських препаратів. Ці напрямки PerkinElmer і донині успішно продовжує та розвиває.

У 2014 році керівництво PerkinElmer повідомило про придбання шведської компанії Perten Instruments — провідного світового постачальника аналітичних приладів для контролю якості продуктів харчування, зерна, борошна та кормів. Ця угода розширила присутність PerkinElmer на зростаючому ринку тестування харчових продуктів. Комплексні рішення PerkinElmer/Perten Instruments включають широкі можливості контролю безпеки та якості харчових продуктів на всіх етапах розробки й виробництва. 

Компанія PerkinElmer має сформовану мережу представництв і сервісних центрів більше ніж в ста країнах світу. Надійність обладнання PerkinElmer, що стала легендою, базується на дуже високому рівні виробництва, а також багаторічних традиціях якості.

SocTrade є офіційним дистриб'ютором компанії PerkinElmer в Україні. Ми займаємося постачанням і сервісним обслуговуванням усього спектру аналітичного обладнання PerkinElmer в області хроматографії, молекулярної та атомної спектроскопії.

Мас-спектрометри з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІЗП-МС)

Нове покоління мас-спектрометрів із індуктивно-пов'язаною плазмою серії Nexion.

Оптико-емісійні спектрометри з індуктивно-зв'язаною плазмою (ІЗП-ОЕС)

Серія Avio® Max: системи ІЗП-ОЕС, які дозволяють легко й зручно виконувати багатоелементний аналіз у широкому діапазоні концентрацій.

Рідинні хроматографи

Системи рідинної хроматографії LC 300 PerkinElmer — це найбільш високопродуктивна й потужна платформа для лабораторій в усіх галузях промисловості.

Газові хроматографи

Модернізована лінійка хроматографів — Clarus 590 і Clarus 690. Прилади призначені для вирішення широкого спектра завдань завдяки можливостям створення різних конфігурацій.

ІЧ-Фур'є спектрометри

ІЧ-Фур'є спектрометри призначені для вирішення широкого спектра аналітичних завдань, що відрізняються високою чутливістю та точністю аналізу.

УФ/Вид cпектрофотометри

Нова серія спектрофотометрів LAMBDA, виробництва компанії PerkinElmer пропонує широкі можливості для вирішення завдань, як виробничих, так і дослідних лабораторій.

Інфрачервоні аналізатори (БІЧ) харчової та агропродукції

Інфрачервоні аналізатори дозволяють з високою точністю визначати важливі параметри якості харчової та агропродукції.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»