+38 048 757-87-88
  • Общелабораторное обладнання

  • Обладнання для
    мікробіологічної лабораторії

  • Аналіз фармпродуктов

  • Аналіз трансформаторного масла

  • Аналіз нафтопродуктів

  • Аналіз агропродукції

  • PerkinElmer

ІК (БІК) аналізатори

ІК (БІК) аналізатори - це багатофункціональні експрес аналізатори, які проводять одночасне вимірювання різних показників шляхом сканування зразка випромінюванням в ближній інфрачервоній області

Сьогодні такі прилади мають широке застосування в зерновий і комбікормової галузях, а також для аналізу готових харчових продуктів тому інфрачервоний аналіз проводиться набагато швидше, ніж визначення хімічними методами, а з урахуванням використання сучасних технологій результати, отримані на БИК-аналізатори, таких як, Inframatic 9500, Inframatic 8800 і DA 7250 відмінно корелюють з результатами арбітражних методів.

Використання ІК аналізаторів не тільки істотно скорочує час аналізу, але і виключає необхідність використання шкідливих хімічних реактивів, покупку додаткових приладів для пробопідготовки, тощо І найголовніше - зводить до мінімуму вплив «людського фактора». А значить, Ви маєте чисту економію з швидким отриманням достовірних результатів.

ІК аналізатор Інфраматік 9500

Багатофункціональний аналізатор цільного зерна і борошна Інфраматік (Inframatic) 9500. Визначає основні показники якості зернових і олійних культур.

ІК аналізатор DA 7250

Універсальний ІК аналізатор DA 7250 на основі диодной лінійки. Швидкий аналіз різних видів зернових, олійних культур.

ІК аналізатор Інфраматік 8800

Аналізатор цільного зерна і олійних культур, пристосований для зонування полів насаджень.

Поточний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7440

Поточний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7440 є сучасним інструментом для аналізу продуктів харчової промисловості.

Поточний ІК -Аналізатор DA7300

Поточний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7300 є сучасним приладом для аналізу продуктів в борошномельної, зерновий, комбікормової та інших галузях промисловості.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»