+380 (48) 740-46-77

Perten Instruments (Пертен Інструментс), Швеція

  Шведська компанія Perten Instruments була заснована в 1962 році Харальдом Пертеном. Компанія є експертом в галузі контролю якості зерна, борошна, харчових продуктів та комбікормів та пропонує широкий спектр аналітичного обладнання для даних галузей. Компанія бере активну участь у роботі таких галузевих асоціаціях, як ICC і AACC.

  Perten Instruments впровадила всесвітньо відомі методи визначення «числа падіння» і вмісту клейковини, і впродовж усіх років своєї роботи вкладає значні кошти в розробку нових методів. З початку 1980-х років компанія сфокусувала свою увагу на розробці приладів, що працюють в ближньому ІЧ спектрі. В даний час пропонуються самі передові та сучасні прилади в цій області. Придбання компанії Newport Scientific в 2007 році розширило асортимент продукції, і тепер пропонуються клієнтам прилади для реологічних випробувань і визначення характеристик тесту.

  Компанія представлена в 100 країнах по всьому світу. Головний офіс розташовується в Стокгольмі, в деяких країнах є власні представництва компанії, зокрема в США, Китаї, Німеччині, Франції, Італії, Австралії та Аргентині, тоді як в інших працюють локальні дилери.Офіційні дилери-це частина команди Perten Instruments, з деякими з них компанія працює вже більше 20 років, як, наприклад, з SocTrade в Україні.

  Розробка приладів успішно триває й після придбання компанії в 2014 році американською корпорацією PerkinElmer вже під їхнім брендом.

  Аналізатор вологи цільного зерна Акваматик 5200-A

  Експрес-аналізатор вологості та натури різних зернових, олійних і бобових культур, який видає результат вимірювання протягом 10 секунд.

  Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

  Універсальний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7250 використовується для проведення аналізу різних видів с/г сировини, кормів і харчових продуктів. Прилад дозволяє за один вимір отримати результати відразу за кількома показниками.

  ІЧ-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500

  Прилад виконує експрес-аналіз якості зернових і олійних культур менш ніж за хвилину. Надійний і міцний, він створений для швидкого ІЧ-аналізу зернових і олійних на елеваторах, пунктах прийому зерна та інших зернових лабораторіях.

  ІЧ-аналізатор цільного зерна Інфраматик 8800

  Портативний ІЧ-аналізатор зерна Інфраматик 8800 — унікальний прилад, що дозволяє проводити аналіз цілого зерна у полі та лабораторії.

  Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

  DA 7350 забезпечує безперервне та одночасне вимірювання багатьох параметрів: волога, білок/протеїн, жир/олія, клейковина, зола та інші.

  Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

  Вдосконалений, універсальний ІЧ-аналізатор для харчової та агропереробної промисловості. Призначений для виробництв, в яких продукція переміщується на відкритих стрічкових транспортерах

  Прилад FN1000 для визначення Числа Падіння

  Еталонний плирад для визачення числа падіння. Perten Instrumens була заснована в 1962 році Харальдом Пертеном, який першим і розробив метод визначення числа падіння.

  Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
  Дизайн сайту — «Sponge»