+380 (48) 740-46-77

Онлайн-семінар «Контроль у сфері безпеки»

Компанія SocTrade підготувала онлайн-семінар «Контроль у сфері безпеки» для співробітників спеціальних служб України і спеціалізованих науково-дослідних закладів. Головна мета заходу — демонстрація можливостей сучасного аналітичного обладнання та методів хроматографії, молекулярної й атомної спектроскопії для підвищення рівня безпеки.  

Свої доповіді представили досвідчені хіміки-методисти SocTrade. Розповіли про застосування приладів компаній PerkinElmer, Spectra Analysis Instruments і LECO для криміналістичної ідентифікації та діагностики, відстеження вибухонебезпечних і токсичних речовин в об'єктах навколишнього середовища та контролю наркотичних засобів. 

В умовах війни перед спеціальними службами України постають нові виклики у сфері безпеки. Кількість завдань і рівні складності збільшились у декілька разів. Необхідно швидко приймати правильні рішення, ідентифікувати можливі ризики та безпомилково діяти, а для цього потрібно мати вичерпну й точну інформацію про загрозливі ситуації та небезпечні події. Наразі значно підвищуються вимоги до ефективності роботи хімічних лабораторій.

Отримати надійну інформацію для виявлення сучасних загроз та вирішення оперативних завдань неможливо без застосування інноваційних аналітичних приладів. 

Швидкі результати в будь-який час, дослідження в лабораторних та польових умовах, випробування від скринінгу до арбітражу — потенційні можливості аналітичних приладів орієнтовані на вирішення найскладніших задач.

Семінар вийшов інформативно насиченим і, сподіваємося, корисним. Плануємо і надалі продовжувати такі актуальні проєкти.

Наші фахівці готові надати лабораторіям унікальну методичну підтримку.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»