+380 (48) 740-46-77

Spectra Analysis Instruments, США

  Spectra Analysis Instruments — компанія з 20-річним досвідом роботи, є провідним на світовому ринку постачальником систем молекулярної спектроскопії та додатків для хроматографії. Головний офіс компанії знаходиться у місті Мальборо, штат Массачусетс (США). З недавніх пір цей регіон набуває все більшої популярності завдяки розташованим тут високотехнологічним виробництвам.

  Компанія представляє повністю автоматизовані системи DiscovIR-GC та DiscovIR-LC для аналізу за допомогою ІЧ-Фур'є спектроскопії сполук, розділених з використанням газової чи рідинної хроматографії. Сучасні розробки Spectra Analysis дозволяють проводити точне й надійне розділення та ідентифікацію багатокомпонентних зразків, серед яких:

  • речовини, оборот яких обмежений та підлягає контролю (наркотичні засоби, зокрема "дизайнерські" наркотики, психоактивні сполуки, прекурсори)
  • фармацевтичні препарати
  • полімерні матеріали
  • харчові продукти.

  ІЧ-Фур'є-спектроскопія широко визнана як надійний метод ідентифікації та визначення складу органічних та неорганічних матеріалів. Розробки компанії Spectra орієнтовані на підключення ІЧ-спектроскопії з перетворенням Фур'є до газової та рідинної хроматографії у режимі реального часу. Використання ІЧ-Фур'є спектрометрів DiscovIR надає нові можливості для аналізу порівняно з мас-спектрометрією. Зокрема, системи дозволяють ідентифікувати та кількісно оцінити компоненти, які є структурними ізомерами.

  У приладах використовують унікальну технологію твердофазного напилення (десублімації), створену фахівцями Spectra Analysis. Так, після виходу з ГХ/РХ колонки, мікрокількості аналізованої речовини потрапляють на криогенно охолоджуваний диск для збору зразків. Диск із селеніду цинку (ZnSe) обертається, створюючи спіральну доріжку нанесеного зразка. Промінь інфрачервоного світла від інтерферометра проходить через диск вздовж доріжки з напиленою речовиною, і спектральна інформація реєструється детектором MCT (кадмій-ртуть-телур).

  Застосування твердофазного напилення забезпечує виняткову роздільну здатність та чутливість. Інфрачервона спектроскопія дозволяє отримати унікальний відбиток кожної сполуки, що дозволяє швидко й легко ідентифікувати кожен пік, використовуючи великі бібліотеки ІЧ-спектрів твердофазних сполук. ІЧ-Фур'є спектрометри DiscovIR є універсальними детекторами, які можна підключити до будь-якого типу газових або рідинних хроматографів.

  На сьогоднішній день обладнання Spectra Analysis встановлене більш ніж у 50 країнах світу. Спеціалізовані лабораторії в США, Канаді, Японії, Австралії, Великій Британії, Мексиці, Бразилії, Німеччині та інших країнах мають у своєму арсеналі системи DiscovIR для проведення:

  • судово-медичних експертиз наркотичних та психотропних речовин
  • аналізу токсинів, що застосовуються як хімічна зброя
  • діагностики забруднення ґрунтів
  • виявлення фактів фальсифікації та контролю якості харчових продуктів, а також інших досліджень.

  У 2008 році система DiscovIR-LC для ВЕРХ, як одна з найбільш новаторських розробок, стала переможцем конкурсу R&D 100. У цьому авторитетному змаганні відзначають найкращі досягнення у сфері технологій та науки у всьому світі.

  Нове програмне забезпечення DiscovIR10 для приладів DiscovIR — це повністю інтерактивна та інтуїтивно зрозуміла програма для збору, обробки та керування даними ІЧ-спектроскопії.

  DiscovIR поєднує інфрачервону спектроскопію з хроматографічною системою (газовою або рідинною) і дозволяє хімікам-аналітикам та розробникам синтетичних продуктів легко аналізувати та ідентифікувати кожен компонент у складній суміші.

  Восени 2021 року компанія SocTrade стала ексклюзивним дистриб'ютором Spectra Analysis Instruments в Україні. Ми пропонуємо весь спектр обладнання, зокрема інфрачервоні системи детектування для газової хроматографії, ВЕРХ та гель-проникаючої хроматографії, а також методичну та сервісну підтримку обладнання Spectra Analysis.

  ІЧ-Фур’є спектрометр DiscovIR-GC® для газової хроматографії

  ІЧ-Фур’є спектрометри DiscovIR-GC® із запатентованою технологією твердофазної десублімації використовуються як універсальні детектори для будь-яких систем газової хроматографії.

  Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
  Дизайн сайту — «Sponge»