+380 (48) 740-46-77

Фракційний склад дизельного палива

Фракційний склад дизельного палива сильно впливає на його експлуатаційні характеристики. Чим вужчий інтервал температур, в якому википає паливо, тим краще процес його згоряння в двигуні

Велика кількість легких фракцій підвищує тиск згоряння, що може привести до стуків в циліндрах і жорсткої роботи двигуна. Велика кількість важких фракцій може привести до неповного згоряння палива, що спричиняє підвищене димлення і утворення нагару.

Температура 10% відгону характеризує пускові властивості двигуна. Температура кінця кипіння обмежує вміст важких компонентів.

Для визначення фракційного складу дизельного палива призначені прилади:

Автоматична система для визначення фракційного складу дизельного палива AD-7

Аналізатор AD-7 визначає дистиляційні характеристики дизельного палива в автоматичному режимі відповідно до арбітражних методів.

Ручний прилад для визначення фракційного складу дизпалива K45090

Просте і ефективне рішення для визначення дистиляційних характеристик дизельного палива відповідно до стандартів ДСТУ, ASTM, ISO.

Аналізатор палив Miniscan IR Vision

MINISCAN IR Vision - компактний високошвидкісний автоматичний FTIR аналізатор бензину, реактивного і дизельного палива.

Аналізатор палив MINIDIS ADXpert

MINIDIS ADXpert — портативний автоматичний прилад, що виконує справжню дистиляцію нафтопродуктів при атмосферному тиску для визначення фракційного складу.

Автоматичний аналізатор STARDist micro для визначення дистиляційних характеристик нафтопродуктів методом мікродистиляції

Аналізатор для мікродистиляції нафтопродуктів STARDist micro є ідеальним рішенням для будь-якої сучасної лабораторії. Швидкі й високоточні вимірювання роблять STARDist micro надійною альтернативою класичному методу атмосферної дистиляції для визначення фракційного складу нафтопродуктів згідно з ASTM D86.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»