+380 (48) 740-46-77

Клітковина в комбікормах і кормах для тварин

При визначенні змісту клітковини в комбікормах активно використовуються:

  • арбітражні методи «мокрої хімії»;
  • експрес-методи спектральних досліджень в БІЧ діапазоні.

При визначенні клітковини методом екстракції потрібно попередньо знежирити зразок, якщо він містить більше 1% жиру. ІЧ аналізатори виробництва Perten Instruments додаткової пробопідготовки не вимагають.

Екстрактор для визначення сирої клітковини A2000

Прилад для визначення клітковини A2000-сучасний автоматичний аналізатор для одноразового визначення клітковини в 24 зразках, з використанням технології Filter Bag Technology.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

Потоковий інфрачервоний аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Автоматичний прилад для визначення клітковини FiberROC Auto

Прилад повністю автоматизує всі кроки аналізу відповідно до методів Веєнде (Weende) та Ван Соеста (Van Soest), забезпечує закрите середовище з автоматичним додаванням розчинів і кип’ятінням під тиском для отримання оптимальних результатів.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»