+380 (48) 740-46-77

Жир (олійність) тваринних кормів

Поряд з вмістом протеїну і клітковини, вміст жиру є одним з найважливіших показників комбікормів, що характеризує його поживну цінність і, відповідно, визначає його товарну вартість. Склад кормів робить вирішальний вплив на зростання, розвиток, здоров'я і продуктивність сільськогосподарських тварин, птахів і риб, тому дуже важливо швидко і якісно визначити вміст жиру, як в процесі виробництва комбікормів, так і на етапі приймання комбікормової сировини.

Таке визначення можна ефективно провести як методом класичної екстракції, так і сучасним методом ІЧ-спектрометрії.

Система кислотного гідролізу HydROC SX-110

Інноваційна система для кислотного гідролізу жирів HydROC дозволяє проводити дослідження більш безпечно та ефективно. Кислотний гідроліз проводиться у закритій системі, що запобігає викидам шкідливих речовин.

Система екстракції жиру методом Сокслета SoxROC SX-360

SoxROC — автоматична система для аналізу вмісту жиру методом екстракції розчинником (покращений метод Сокслету). SoxROC має цілу низку інноваційних рішень, які перетворюють систему на потужний, гнучкий та безпечний інструмент аналізу.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Автоматичні апарати для визначення вмісту жиру ANKOM XT15 і ANKOM XT10

Компанія ANKOM Technology розробила високоефективні та економічні прилади для екстракції жиру в зразках з вмістом жиру в діапазоні від декількох десятих відсотка до практично 100%.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»