+380 (48) 740-46-77

Клітковина в олійних культурах

Аналіз клітковини в олійних культурах може виконуватися як арбітражними методами «мокрої хімії», так і експрес методами на ІЧ-аналізаторах.

Визначення клітковини методом екстракції вимагає попереднього знежирення зразка.

ІЧ-аналізатори виробництва Perten Instruments додаткової пробопідготовки не вимагають. ДСТУ 7491-2013 описує визначення клітковини методом ІЧ без пробопідготовки в насінні соняшника, шроту і макухи.

Екстрактор для визначення клітковини A2000

Екстрактор A2000 - автоматичний аналізатор клітковини в 24 зразках, з достовірними результатами аналізів.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

ІЧ-аналізатор Інфраматик 9500

Інфраматик 9500 — найсучасніший і точний аналізатор зерна, забезпечує найвищу доступну точність. Аналізує широкий спектр зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, жиру та інші параметри менш ніж за 30 секунд.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Автоматичний прилад для визначення клітковини FiberROC Auto

Прилад повністю автоматизує всі кроки аналізу відповідно до методів Веєнде (Weende) та Ван Соеста (Van Soest), забезпечує закрите середовище з автоматичним додаванням розчинів і кип’ятінням під тиском для отримання оптимальних результатів.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»