+380 (48) 740-46-77

Мікотоксини в олійних культурах

Мікотоксини легко з'являються в олійних внаслідок зараження пліснявими грибками в результаті впливу багатьох чинників - неправильного зберігання, вирощування, перевалки та інших.

Своєчасне виявлення мікотоксинів дає можливість убезпечити себе від можливих втрат грошей, а найголовніше - здоров'я, як свого, так і тварин. Також істотно зменшить вартість заходів по боротьбі з мікотоксинами.

З появою методу імуноферментного аналізу (ІФА), визначення мікотоксинів стало доступним для кожної лабораторії.

Ми пропонуємо продукцію компанії Neogen Corporation для швидкого, точного кількісного виміру вмісту мікотоксинів - набори Veratox і Reveal Q +, а також тест-системи AgriScreen для якісного визначення основних мікотоксинів.

Комплексна аналітична система Raptor та набори для аналізів Reveal Q+ і Reveal Q+MAX

Аналітична система Raptor у поєднанні з тестовими наборами Reveal Q+ і Reveal Q+MAX забезпечує новий рівень аналізу мікотоксинів.

Тестовые наборы Veratox для определения микотоксинов

Тестові набори Veratox для визначення мікотоксинів

Тести для визначення мікотоксинів RevealQ

Тест-системи дозволяють швидко і точно визначати кількісний вміст мікотоксинів в олійних культурах.

Тести на наявність мікотоксинів AgriScreen

Дозволяють перевірити в олійних культурах наявність трьох найбільш поширених мікотоксинів: ДОН, Афлатоксин і фумонізинів.

Система високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ) LC 300

Платформа LC 300 дозволяє визначати вміст жиро- і водорозчинних вітамінів, барвників природного і синтетичного походження, консервантів, антибіотиків, мікотоксинів, пестицидів, регуляторів росту в сировині, напівфабрикатах і харчових продуктах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»