+380 (48) 740-46-77

Вологість олійних культур

Аналізатор вологи, температури та натури зернових та олійних культур Акваматик 5200-А

Акваматик 5200-A — високотехнологічний експрес аналізатор вологості різних зернових, олійних і бобових культур, який видає результат вимірювання протягом 10 секунд.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

ІЧ-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500

Інфраматик 9500 — найсучасніший і точний аналізатор зерна, забезпечує найвищу доступну точність. Аналізує широкий спектр зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, жиру та інші параметри менш ніж за 30 секунд.

ІЧ-аналізатор цільного зерна Інфраматик 8800

Інфраматик 8800 — портативний БІЧ-аналізатор нового покоління для визначення вмісту білка, вологи та жиру в зерні й олійних культурах. Надійний і точний, цей прилад спеціально розроблений для аналізу в польових умовах, в місцях зберігання та переробки зерна.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440 — вдосконалений онлайн БІЧ-аналізатор для контролю якості продукції на відкритих стрічкових транспортерах. Незамінний для підприємств харчової та агропереробної промисловості.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»