+380 (48) 740-46-77

Жир в олійних культурах

Товарна цінність насіння олійних культур визначається кількістю і якістю олії, яке може бути отримано з конкретних партій такого насіння. Для характеристики властивостей і якості масел застосовують ряд показників (числа), з яких найбільш часто використовують число омилення, йодне число, кислотне і перекисне числа.

Однак на всіх етапах технологічного процесу переробки насіння олійних культур критичною точкою контролю якості є швидке і достовірне визначення масловмісту в продукті. Саме тому ми пропонуємо кілька варіантів такого визначення, починаючи від стандартної екстракції олії розчинником до високотехнологічних, які не потребують ніякої попередньої підготовки зразків ІЧ-аналізаторів - як лабораторних, так і потокових.

Система кислотного гідролізу HydROC SX-110

Інноваційна система для кислотного гідролізу жирів HydROC дозволяє проводити дослідження більш безпечно та ефективно. Кислотний гідроліз проводиться у закритій системі, що запобігає викидам шкідливих речовин.

Система екстракції жиру методом Сокслета SoxROC SX-360

SoxROC — автоматична система для аналізу вмісту жиру методом екстракції розчинником (покращений метод Сокслету). SoxROC має цілу низку інноваційних рішень, які перетворюють систему на потужний, гнучкий та безпечний інструмент аналізу.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

ІЧ-аналізатор Інфраматик 9500

Інфраматик 9500 — найсучасніший і точний аналізатор зерна, забезпечує найвищу доступну точність. Аналізує широкий спектр зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, жиру та інші параметри менш ніж за 30 секунд.

ІЧ-аналізатор Інфраматик 8800

Інфраматик 8800 — портативний БІЧ-аналізатор нового покоління для визначення вмісту білка, вологи та жиру в зерні й олійних культурах. Надійний і точний, цей прилад спеціально розроблений для аналізу в польових умовах, в місцях зберігання та переробки зерна.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»