+380 (48) 740-46-77

Жир в харчових продуктах

Товарна цінність насіння олійних культур визначається кількістю і якістю олії, яке може бути отримано з конкретних партій такого насіння. Для характеристики властивостей і якості масел застосовують ряд показників (числа), з яких найбільш часто використовують число омилення, йодне число, кислотне і перекисне числа.

Однак на всіх етапах технологічного процесу переробки насіння олійних культур критичною точкою контролю якості є швидке і достовірне визначення вмісту масла в продукті. Саме тому ми пропонуємо кілька варіантів такого визначення, починаючи від стандартної екстракції олії розчинником до високотехнологічних, які не потребують ніякої попередньої підготовки зразків ІЧ-аналізаторів - як лабораторних, так і потокових.

Система кислотного гідролізу HydROC SX-110

Інноваційна система для кислотного гідролізу жирів HydROC дозволяє проводити дослідження більш безпечно та ефективно. Кислотний гідроліз проводиться у закритій системі, що запобігає викидам шкідливих речовин.

Система екстракції жиру методом Сокслета SoxROC SX-360

SoxROC — автоматична система для аналізу вмісту жиру методом екстракції розчинником (покращений метод Сокслету). SoxROC має цілу низку інноваційних рішень, які перетворюють систему на потужний, гнучкий та безпечний інструмент аналізу.

Апарати для швидкого автоматичного визначення вмісту жиру ANKOM XT15 і XT10

Високопродуктивні аналізатори для визначення вмісту жиру, дозволяють одночасно отримати результати для 10-15 зразків.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Універсальний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7250 використовується для проведення аналізу різних видів с/г сировини, кормів і харчових продуктів. Прилад дозволяє за один вимір отримати результати відразу за кількома показниками.

Потоковий інфрачервоний аналізатор DA 7350

Потоковий БІЧ-аналізатор для монтажу у виробничу лінію: в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах. Визначає характеристики таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

Потоковий БІЧ-аналізатор для монтажу над виробничою лінією. Призначений для виробництв, в яких продукція переміщується на відкритих стрічкових транспортерах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»