+380 (48) 740-46-77

Мікотоксини в зерні і зернових культурах

Зараженню мікотоксинами піддається більшість зернових культур. На це впливають умови вирощування і зберігання, вологість зерна, його температура, і інші фактори.

Необхідно проводити контроль заготовлюваної сільськогосподарської продукції на наявність мікотоксинів, тому що далі вона надходить в переробку, а готові продукти вже споживає людина або тварини. Вхідний контроль сировини забезпечує безпеку кінцевого споживача.

Раніше для визначення мікотоксинів використовували дороге устаткування, таке, як хроматографи, і його могли собі дозволити тільки великі лабораторії. В даний час з'явилася можливість проводити аналіз з не меншою точністю, проте зі значною економією грошей і часу.

Ми пропонуємо імуноферментний метод аналізу (ІФА) з тест-системами виробництва компанії Neogen Corporation. Визначення можна проводити з наборами Veratox, Reveal Q+ і Reveal Q+MAX.

Комплексна аналітична система Raptor та тест-смужки для визначення мікотоксинів Reveal Q+ і Reveal Q+MAX

Аналітична система Raptor у поєднанні з тестовими наборами Reveal Q+ і Reveal Q+MAX забезпечує новий рівень аналізу мікотоксинів.

Тестові набори Veratox для визначення мікотоксинів

Тестові набори Veratox для кількісного визначення мікотоксинів в зерні і харчових продуктах.

Рідинні хроматографи ВЕРХ/УВЕРХ LC 300 PerkinElmer

Системи рідинної хроматографії LC 300 PerkinElmer — це найбільш високопродуктивна й потужна платформа для лабораторій в усіх галузях промисловості.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»