+380 (48) 740-46-77

Визначення залишків вуглеводнів (нафтопродуктів, жирів та ПАРів) у воді, стічних водах і ґрунті

  Визначення залишків нафти та олив у воді, стічних водах і ґрунті — більш ніж актуальна потреба наразі. Через воєнні дії в Україні відбувається значне забруднення довкілля паливно-мастильними матеріалами та іншими нафтопродуктами. 

  Компанія PerkinElmer пропонує готове рішення — систему аналізу вуглеводнів навколишнього середовища на базі Spectrum Two. ІЧ-Фур’є спектрофотометр зі спеціальним комплектом забезпечує швидкий та чутливий аналіз як у лабораторних, так і польових умовах. Прилад має компактні розміри, міцний корпус, легко транспортується і може працювати від батареї. Складне дослідження на Spectrum Two можна виконати натисканням однієї кнопки.

  Для максимальної зручності всі необхідні аксесуари, витратні матеріали та стартове калібрування, а також стандартні операційні процедури (СОП) входять у комплект. Мінімум часу на навчання — й відразу можна розпочинати роботу.

  Програмне забезпечення Spectrum 10 дозволяє легко керувати приладом та обробляти зібрані дані, отримувати готовий протокол аналізу. ПЗ поставляється зі спеціальним пакетом додатків для екологічного моніторингу вуглеводнів, який дозволяє ефективно виконувати дослідження широкого кола зразків і матриць навколишнього середовища.

  Інфрачервоний спектрометр Spectrum Two підтримує три методи аналізу:

  • екстракція галогеновим розчинником та вимірювання у режимі пропускання відповідно до вимог стандарту ASTM D7066;
  • екстракція гексаном та вимірювання на ППВВ (порушеного повного внутрішнього відбиття) приставці; 
  • екстракція циклогексаном та вимір у режимі пропускання при аналітичному хвильовому числі 1377 см-1.

  Готова до використання система Spectrum Two дозволяє отримувати точні результати за лічені хвилини.

  ІЧ-Фур'є спектрометр Spectrum Two

  Нове покоління ІЧ-спектрометрів значно спрощує вирішення широкого спектра аналітичних завдань, при цьому має компактні розміри, підвищену надійність і гарантує високу точність результатів. Завдяки герметичній конструкції, з окремими універсальним відсіком для розміщення різних зразків прилад може використовуватися як в приміщенні лабораторії, так і за її межами.

  Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
  Дизайн сайту — «Sponge»