+380 (48) 740-46-77

AMS Alliance, Італія

AMS Alliance — це корпорація, яка займається розробкою, виробництвом і маркетингом приладів, реагентів і тестів для медичної діагностики, охорони навколишнього середовища, харчової промисловості та виробництва напоїв. AMS Alliance зі штаб-квартирою в Римі, Італія та дочірніми компаніями в США, Китаї та Франції має виробничі потужності в Європі та США, продає свою продукцію через дочірні компанії та мережу відомих дистриб’юторів у 45 країнах. 

AMS Alliance була заснована в 1988 році і з самого початку була зосереджена на дослідженнях і розробці нових продуктів в галузі аналітичного приладобудування, надаючи як виробник OEM (original equipment manufacturer) системні платформи для лідерів ринку по всьому світу.

Сімейство продуктів AMS Alliance базується на більш ніж 30-річному досвіді розробки високопродуктивних автоматичних аналізаторів мокрої хімії для сільськогосподарського, харчового, екологічного та клінічного застосування. Аналізатори та методи AMS відповідають нормативам Агенції з охорони довкілля США (EPA), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) та іншим стандартам у всьому світі. Аналізатори дискретного та безперервного потоку, реагенти та вбудовані системи визначення pH, температури та окислювально-відновного потенціалу використовуються багатьма відомими медичними діагностичними компаніями та провідними виробниками продуктів харчування та напоїв у всьому світі.

У липні 2017 року AMS Alliance увійшла до складу KPM Analytics group (США). 

Компанія SocTrade є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні обладнання AMS Alliance і надає повний комплекс послуг сервісного та методичного супроводу. 

У портфоліо нашої компанії представлений весь асортимент автоматичних аналізаторів безперервного сегментованого потоку серії FUTURA та дискретних аналізаторів для фотометричного аналізу серії SmartChem.

Автоматичні аналізатори безперервного потоку FUTURA

Аналізатори FUTURA використовують принципи сегментованого аналізу потоку та забезпечують надійне рішення для тестування широкого діапазону показників у морській та питній воді, стічних водах, зразках навколишнього середовища, ґрунті, їжі, напоях, тютюні та багатьох інших матрицях. Тестування можливе за такими параметрами: феноли, ціаніди, миючі засоби, загальний фосфор, загальний азот, вільний і загальний діоксид сірки, летюча кислотність та інші. Повністю автоматичний аналіз, включно з підготовкою зразків. Модульна конструкція підходить для будь-якого рівня складності роботи.

Автоматизовані дискретні аналізатори SmartChem 210/450/600

Повністю автоматизовані дискретні аналізатори для фотометричного аналізу з прямим зчитуванням SmartChem широко використовуються для автоматизації хімічних випробувань з використанням методів мокрої хімії в екологічних, промислових і дослідницьких лабораторіях, включно з регулятивним тестуванням та контролем якості. Прилади застосовують для тестування води, ґрунту, рослин та добрив, продуктів харчування та кормів, напоїв, вина, пива тощо.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»