+380 (48) 740-46-77

Клейковина

Клейковина — пластично-еластична маса, яка складається з білків пшениці і утворюється після вимивання крохмалю з тіста. Клейковина представлена ​​білками гліадином і глютеніном

Для виробництва хлібобулочних виробів хорошого об'єму, з рівномірною пористістю потрібні оптимальні значення кількості і якості клейковини. Кількість і якість сирої клейковини такоє є важливими показниками якості борошна для макаронних виробів.

Для визначення кількості і якості клейковини зараз застосовують ІЧ-аналізатори або класичні прилади для відмивання сирої і визначення сухої клейковини як Perten Glutomatic 2000 виробництва компанії  PerkinElmer / Perten Instruments.

 

Perten Glutomatic 2000

Perten Glutomatic (Глютоматик) — еталонний прилад для визначення вмісту клейковини в борошні та зерні. Це офіційний світовий стандарт для визначення кількості і якості клейковини.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Універсальний інфрачервоний експрес-аналізатор використовується для проведення аналізу різних видів с/г сировини, кормів і харчових продуктів на вміст вологи, білка, клейковини, жиру та інших параметрів.

ІЧ-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500

Найсучасніший і точний аналізатор зерна. Аналізує широкий спектр зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, клейковини, жиру та інші параметри менш ніж за 30 секунд.

ІЧ-аналізатор цільного зерна Інфраматик 8800

Портативний БІЧ-аналізатор нового покоління для визначення вмісту білка, вологи, клейковини та жиру в зерні й олійних культурах.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

DA 7350 забезпечує безперервне та одночасне вимірювання багатьох параметрів: волога, білок/протеїн, клейковина, жир/олія, зола та ін. Може бути встановлений на трубах, бункерах, конвеєрах, змішувачах, на вході і виході потоку продукції, до або після сушіння, перед пакуванням або в інших критичних точках процесу.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

Вдосконалений онлайн БІЧ-аналізатор для контролю якості продукції на відкритих стрічкових транспортерах. Незамінний для підприємств харчової та агропереробної промисловості.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»