+380 (48) 740-46-77

Сірка загальна дизельного палива

За кількістю вмісту сірки, дизельне паливо, так само, як і бензин, класифікують по екологічним класам - Евро3, Евро4, Евро5.

Згідно з нормативами, Євро 4 сірки повинно бути не більше 50 мг / кг (ppm), а в дизельному паливі стандарту Євро 5 не більше 10 мг / кг (ppm).

Незважаючи на те, що сірка і сірчисті з'єднання грають роль своєрідного мастила, її наявність в дизельному паливі не бажана, і поліпшення змащувальних характеристик досягається за рахунок додавання спеціальних присадок.

Двигун працює на паливі, що містить велику кількість сірки, отримує підвищений знос деталей, викликаний в результаті корозії.

Підвищений вміст сірки в дизельному паливі зменшує термін служби моторного масла, каталізатора і фільтр сажі, так як збільшуються відкладення і нагар.

Енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор сірки PETRA

Серія енергодисперсійного аналізаторів Petra забезпечує високоточний аналіз сірки в широкому діапазоні вимірювань. Крім визначення сірки відповідно до ASTM D 4294, аналізатор Petra MAXTM визначає ще 12 елементів від фосфору до цинку на рівні ppm.

Рентгенофлуоресцентні аналізатори з хвильовою дисперсією Sindie серії R для визначення вмісту сірки

Наступне покоління аналізаторів сірки Sindie R1, R2 та Sindie R3 від компанії XOS забезпечує неперевершену точність із покращеним керуванням даними, зручним користувацьким інтерфейсом та ще більшою простотою використання.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»