+380 (48) 740-46-77

Сірка загальна дизельного палива

За кількістю вмісту сірки, дизельне паливо, так само, як і бензин, класифікують по екологічним класам - Евро3, Евро4, Евро5.

Згідно з нормативами, Євро 4 сірки повинно бути не більше 50 мг / кг (ppm), а в дизельному паливі стандарту Євро 5 не більше 10 мг / кг (ppm).

Незважаючи на те, що сірка і сірчисті з'єднання грають роль своєрідного мастила, її наявність в дизельному паливі не бажана, і поліпшення змащувальних характеристик досягається за рахунок додавання спеціальних присадок.

Двигун працює на паливі, що містить велику кількість сірки, отримує підвищений знос деталей, викликаний в результаті корозії.

Підвищений вміст сірки в дизельному паливі зменшує термін служби моторного масла, каталізатора і фільтр сажі, так як збільшуються відкладення і нагар.

Енергодисперсійний рентгенофлуоресцентний аналізатор сірки PETRA

Серія енергодисперсійного аналізаторів Petra забезпечує високоточний аналіз сірки в широкому діапазоні вимірювань. Крім визначення сірки відповідно до ASTM D 4294, аналізатор Petra MAXTM визначає ще 12 елементів від фосфору до цинку на рівні ppm.

Рентгенофлуоресцентні аналізатори з хвильовою дисперсією серії Sindie для визначення вмісту сірки

Аналізатори серії Sindie - компактні настільні прилади. Призначені для визначення низьких вмістів сірки, в першу чергу, в дизельному паливі.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»