+380 (48) 740-46-77

Глюкозинолати в комбікормах

Можливості застосування ріпакової шроту/макухи при виробництві комбікормів часто обмежуються присутністю великої кількості глюкозинолатів. Що цікаво, безпосередньо самі глюкозинолати не несуть токсикологічної небезпеки для живих організмів. Однак, під дією ферменту мірозінази, що міститься в рослинах, а також у деяких мікроорганізмах шлунково-кишкового тракту тварин, утворюються похідні глюкозинолатів, здатні пригнічувати нормальне функціонування щитовидної залози. Крім того, деякі продукти гідролізу глюкозинолатів можуть викликати печінкові кровотечі.

Тому вміст має суворо контролюватися. Для цього можна використовувати як класичний хроматографічний метод ВЕРХ, так сучасний метод ІЧ-спектрометрії.

Для контролю вмісту глюкозинолатів рекомендуємо використовувати:

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

Система високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ) LC 300

Платформа LC 300 дозволяє по-новому поглянути на можливість вирішення найскладніших аналітичних завдань. Систему ВЕРХ LC 300 відрізняє гнучкість, продуктивність і ефективність.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»