+380 (48) 740-46-77

Білок (протеїн) в олійних культурах

У насінні олійних культур міститься велика кількість оптимально збалансованого за амінокислотним складом білка, який включає велику кількість аргініну (в 2 рази більше, ніж в зерні кукурудзи і пшениці), гістидину, лізину і інші незамінні амінокислоти. Тому білок олійних культур є важливим додатковим джерелом кормового і харчового білка, що має велике значення у вирішенні білкової проблеми.

Так, кількість білка в зерні олійних, шроті, макусі є не тільки показником харчової цінності, а й безпосередньо пов'язане з ринковою ціною продукту. Знаючи кількість протеїну Ви завжди зможете раціонально використовувати свою продукцію і зберегти гроші.

Ми пропонуємо Вам кілька способів визначення кількості протеїну - універсальні ІЧ-аналізатори цілого насіння олійних і продуктів їх переробки, а також класичні прилади для визначення білка хімічними методами.

Аналізатор KjeLROC Kd-310 для визначення азоту та білка

Аналізатор KjeLROC — високоточна система визначення азоту та білка за методом К’єльдаля з гнучкими можливостями обміну даними.

Автоматичний/напівавтоматичний дистилятор KjelROC KD-210/KD-200 для перегонки з парою за К’єльдалем

Дистиляційний блок KjelROC призначений для парової дистиляції для визначення азоту та білка за стандартним методом К’єльдаля.

Автоматичні мінералізатори (дігестори) KjelROC Auto DI-211, 220/221 та KjelROC Advanced DI-310, 320

Мінералізатори (дігестори) KjelROC різних моделей застосовуються для попереднього спалювання (озолення) проб під час визначення азоту та білка за методом К’єльдаля.

Скрубер KjeLROC до мінералізатора для визначення азоту та білка за методом К’єльдаля

Скрубер входить у комплект до мінералізаторів KjeLROC, які застосовуються для визначення азоту та білка за методом К’єльдаля.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»