+380 (48) 740-46-77

Жир в зерні і зернових культурах

Вміст жиру в зерні хоч і не є ключовим показником, але, тим не менш, дуже важливий, так як характеризує його харчову цінність. У зерні міститься порівняно невелика кількість жирових речовин, які розподілені нерівномірно - найбільша кількість міститься в клітинах алейронового шару, а також в зародковій тканини, в ендоспермі вміст жиру не перевищує 1%. На практиці найчастіше існує необхідність визначення жиру в кукурудзі.

Визначення вмісту жиру можна проводити як класичним хімічним методом рідинної екстракції, так і за допомогою універсальних ІК - аналізаторів.

Система кислотного гідролізу HydROC SX-110

Інноваційна система для кислотного гідролізу жирів HydROC дозволяє проводити дослідження більш безпечно та ефективно. Кислотний гідроліз проводиться у закритій системі, що запобігає викидам шкідливих речовин.

Система екстракції жиру методом Сокслета SoxROC SX-360

SoxROC — автоматична система для аналізу вмісту жиру методом екстракції розчинником (покращений метод Сокслету). SoxROC має цілу низку інноваційних рішень, які перетворюють систему на потужний, гнучкий та безпечний інструмент аналізу.

ІЧ-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500

Прилад виконує експрес-аналіз якості зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, жиру та інші параметри менш ніж за хвилину.

ІЧ-аналізатор цільного зерна Інфраматик 8800

Портативний БІЧ-аналізатор нового покоління для визначення вмісту білка, вологи та жиру в зерні й олійних культурах. Оснащення GPS дозволяє здійснювати відбір проб у конкретних точках для створення карти врожаю.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Універсальний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7250 використовується для проведення аналізу різних видів с/г сировини, кормів і харчових продуктів. Прилад дозволяє за один вимір отримати результати відразу за кількома показниками.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

DA 7350 забезпечує безперервне та одночасне вимірювання багатьох параметрів: волога, білок/протеїн, жир/олія, клейковина, зола та інші.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

Універсальний ІЧ-аналізатор для харчової та агропереробної промисловості. Призначений для виробництв, в яких продукція переміщується на відкритих стрічкових транспортерах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»