+380 (48) 740-46-77

Білок (протеїн) в комбікормах і тварин кормах

У комбікормовій галузі вміст білка є найважливішим показником, тому що впливає на поживність споживаного корму. Саме тому необхідно контролювати вміст протеїну не тільки в кінцевому продукті, а й в складових корму.

Також важливо пам'ятати, що білки мають різну здатність до засвоєння і розкладання на необхідні амінокислоти, це і визначає біологічну цінність протеїну.

Визначати загальний вміст протеїну можна як хімічними методами, так і з використанням інфрачервоних аналізаторів, які полегшують життя лабораторії і скорочують час для отримання результатів.

Аналізатор KjelROC KD-310 для визначення азоту та білка

Аналізатор KjeLROC — високоточна система визначення азоту та білка за методом К’єльдаля з гнучкими можливостями обміну даними.

Автоматичний/напівавтоматичний дистилятор KjelROC KD-210/KD-200 для перегонки з парою за К’єльдалем

Дистиляційний блок KjelROC призначений для парової дистиляції для визначення азоту та білка за стандартним методом К’єльдаля.

Автоматичні мінералізатори (дігестори) KjelROC Auto DI-211, 220/221 та KjelROC Advanced DI-310, 320

Мінералізатори (дігестори) KjelROC різних моделей застосовуються для попереднього спалювання (озолення) проб під час визначення азоту та білка за методом К’єльдаля.

Скрубер KjeLROC до мінералізатора для визначення азоту та білка за методом К’єльдаля

Скрубер входить у комплект до мінералізаторів KjeLROC, які застосовуються для визначення азоту та білка за методом К’єльдаля.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Аналізатор DA 7250 — це прилад третього покоління з діодною матрицею, розроблений спеціально для аналізу в харчовій та сільськогосподарській галузі. Він поєднує в собі видатну аналітичну точність зі швидкістю, простотою використання, міцністю й універсальністю.

Потоковий інфрачервоний аналізатор DA 7350

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350 — сучасний та універсальний прилад для визначення характеристик таких продуктів, як зерно, борошно, шрот, порошки, пластівці, гранули, сиропи в трубах, жолобах і ланцюгових конвеєрах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»