+380 (48) 740-46-77

Жир

Жир є одним з найважливіших показників якості продукції. Це обумовлено тим, що до складу жирів входить велика кількість різноманітних жирних кислот, які є дуже важливими і в харчуванні людини, і для годування с / г тварин. Вміст жиру впливає на безпеку товарів, оскільки жир схильний до окислення і визначає стійкість продукту до псування.

Ми можемо запропонувати прилади, що працюють на основі методів «мокрою» хімії, а також ІЧ-аналізатори для визначення вмісту жиру в:

Система екстракції жиру методом Сокслета SoxROC SX-360

SoxROC — автоматична система для аналізу вмісту жиру методом екстракції розчинником (покращений метод Сокслету). SoxROC має цілу низку інноваційних рішень, які перетворюють систему на потужний, гнучкий та безпечний інструмент аналізу.

Система кислотного гідролізу HydROC SX-110

Інноваційна система для кислотного гідролізу жирів HydROC дозволяє проводити дослідження більш безпечно та ефективно. Кислотний гідроліз проводиться у закритій системі, що запобігає викидам шкідливих речовин.

Універсальний ІЧ-аналізатор DA 7250

Універсальний інфрачервоний експрес-аналізатор DA 7250 використовується для проведення аналізу різних видів с/г сировини, кормів і харчових продуктів. Прилад дозволяє за один вимір отримати результати відразу за кількома показниками.

ІЧ-аналізатор цільного зерна та борошна Інфраматик 9500

Прилад виконує експрес-аналіз якості зернових і олійних культур на вміст вологи, білка, жиру та інші параметри менш ніж за хвилину

Автоматичні апарати для визначення вмісту жиру ANKOM XT15 і ANKOM XT10

Високопродуктивні аналізатори для визначення вмісту жиру за короткий час (від 15 до 60 хвилин), дозволяють одночасно отримати результати по 10-15 зразків.

ІЧ-аналізатор цільного зерна Інфраматик 8800

Портативний БІЧ-аналізатор нового покоління для визначення вмісту білка, вологи та жиру в зерні й олійних культурах. Оснащення GPS дозволяє здійснювати відбір проб у конкретних точках для створення карти врожаю.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7350

ПDA 7350 забезпечує безперервне та одночасне вимірювання багатьох параметрів: волога, білок/протеїн, жир/олія, клейковина, зола та інші.

Потоковий ІЧ-аналізатор DA 7440

Універсальний ІЧ-аналізатор для харчової та агропереробної промисловості. Призначений для виробництв, в яких продукція переміщується на відкритих стрічкових транспортерах.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»